Milli Televiziya və Radio Şurasının sədri Nuşirəvan Məhərrəmov ilə Türkiyə Respublikasının Bakıdakı Səfirliyinin Mətbuat Attaşesi Hüseyin Altınalan arasında görüş keçirilmişdir.
09.09.2020 15:49
23 yanvar 2020-ci il tarixdə Milli Televiziya və Radio Şurasının sədri Nuşirəvan Məhərrəmov ilə Türkiyə Respublikasının Bakıdakı Səfirliyinin Mətbuat Attaşesi Hüseyin Altınalan arasında görüş keçirilmişdir.
Görüşdə Azərbaycan və Türkiyə arasında mövcud olan qardaşlıq və dostluq əlaqələrinin hazırki yüksək səviyyəsi, media sahəsində bu əlaqələrin daha da gücləndirilməsinin əhəmiyyəti, Türkdilli Dövlətlərin Əməkdaşlıq Şurası üzv dövlətlərinin media qurumları arasında sıx əməkdaşlığın inkişaf etdirilməsi müzakirə olunmuşdur.

Chairman of the Council has met Huseyin Altinalan, Press Attaché of the Embassy of the Republic of Turkey in Baku.
09.09.2020 15:49
On 23 January 2020 Chairman of National Television and Radio Council Nushiravan Maharramov has met Huseyin Altinalan, Press Attache of the Embassy of the Republic of Turkey in Baku.
During the meeting current high level of friendly and fraternal relations between Azerbaijan and Turkey, importance of further strenthening of these ties in media field, development of close cooperation between media outlets and authorities of Member States of the Cooperation Council of Turkic-Speaking States have been discussed.