Milli Televiziya və Radio Şurasının sədri Nuşirəvan Məhərrəmov “Azərbaycan Respublikası diplomatik xidmət orqanlarının 100 illiyi (1919-2019)” yubiley medalı ilə təltif olunmuşdur.
09.09.2020 17:02
Azərbaycan Respublikasında televiziya və radio yayımı sahəsindəki səmərəli fəaliyyətə, diplomatik xidmət orqanlarının fəaliyyətinin təbliği və təşviqi işində əməkdaşlığa görə Milli Televiziya və Radio Şurasının (MTRŞ) sədri Nuşirəvan Məhərrəmov "Azərbaycan Respublikası diplomatik xidmət orqanlarının 100 illiyi (1919-2019)" yubiley medalı ilə təltif olunmuşdur. Bugün Azərbaycan Respublikası Xarici İşlər Nazirliyinin Mətbuat Xidməti İdarəsinin rəisi Leyla Abdullayeva yubiley medalını MTRŞ sədri Nuşirəvan Məhərrəmova təqdim etmişdir.
Şura sədri medalın ona təqdim olunmasını onun və rəhbərlik etdiyi qurumun fəaliyyətinə verilən yüksək qiymət kimi dəyərləndirmiş və buna görə Xarici İşlər naziri Elmar Məmmədyarova təşəkkür ifadə etmişdir.

Chairman of the Council was awarded with the Anniversary Medal “The Century of Diplomatic Services of the Republic of Azerbaijan (1919-2019)”
09.09.2020 17:02
Chairman of National Television and Radio Council (NTRC) Nushiravan Maharramov was awarded with the Anniversary Medal "The Century of Diplomatic Services of the Republic of Azerbaijan (1919-2019)" for fruitful activity in the sphere of television and radio broadcasting, as well as for cooperation in promotion of diplomatic services of the Republic of Azerbaijan. The Anniversary Medal was awarded today by Leyla Abdullayeva, the Head of Press Service Department of the Ministry of Foreign Affairs.
Chairman of NTRC estimated his rewarding as high assessment given to his activity and the authority leaded by him and expressed his gratitude to Elman Mammadyarov, the Minister of Foreign Affairs of the Republic of Azerbaijan.