Milli Televiziya və Radio Şurasında "İctimai Televiziya və Radio Yayımları Şirkəti"nin Yayım Şurasının iclası keçirilmişdir.
10.09.2020 10:32
25 aprel 2017-ci il tarixdə Milli Televiziya və Radio Şurasında "İctimai Televiziya və Radio Yayımları Şirkəti"nin Yayım Şurasının iclası keçirilmişdir.
İclasda "İctimai Televiziya və Radio Yayımları Şirkəti"nin baş direktoru vəzifəsinə seçki keçirilmişdir. "İctimai televiziya və radio yayımı haqqında" Azərbaycan Respublikası Qanununun 20.1.3, 21.1-ci maddələrinin tələblərinə uyğun olaraq "İctimai Televiziya və Radio Yayımları Şirkəti"nin Yayım Şurası tərəfindən Quliyev Cəmil Elşad oğlu 4 il müddətinə "İctimai Televiziya və Radio Yayımları Şirkəti"nin baş direktoru seçilmişdir.

The meeting of the Broadcasting Council of "Public Television and Radio Broadcasting Company" was held.
10.09.2020 10:32
On April 25, 2017 in administrative building of National Television and Radio Council the meeting of the Broadcasting Council of "Public Television and Radio Broadcasting Company" was held. Elections of CEO of "Public Television and Radio Broadcasting Company" have taken place.
In accordance with Articles 20.1.3 and 21.1 of the Law of the Republic of Azerbaijan "On Public Television and Radio Broadcasting" Jamil Elshad Guliyev was elected the CEO (General Director) of "Public Television and Radio Broadcasting Company" for a period of 4 years.